niedziela, 20 października 2013

{226 - 227} - Mamy szanse

Video - Bremu :3

Mam wielkiego doła, tak wielkiego jak rów mariański. Wszystko się psuje i jest coraz gorzej, a ja nawet nie umiem się komuś wygadać. Dla mnie ciągle pada, ale nie będę was tym zanudzać, więc teraz równie dobrze możecie zmienić muzykę na video. To video jest jednym z nielicznych, które od pewnego czasu poprawia mi humor. Tak więc przechodzę do wolnych, zamówione pojawią się w następnej notce.    Ten napis :/ Wszystko zepsuł :( 
Nieruchome menu.
Mój faworyt, nie wiem jak wasz. Postać :(  Ucięte ramie :/ 
CSS strasznie podobny do pierwszego szablonu. 

14 komentarzy:

 1. Mogłabym namiar na ciebie ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać, że idzie Ci znacznie lepiej niż na początku pracy na FS. Moim faworytem zdecydowanie jest szablon drugi, choć filtr moim zdaniem jest odrobinę za mocny. I co z tego, że ramię ucięte ;D szablon wygląda świetnie ;)
  Co do pierwszego szablonu. Jest świetny nie mam żadnych zastrzeżeń. Na pewno gdybym pisała opowiadanie to wybrałabym ten szablon ^^ Css prosty, ale efektowny. Faktycznie, napis troszkę nie pasuje ;p
  Pozdrawiam.
  A, bym zapomniała. Też mogłabym prosić o kontakt? Mam do Ciebie małą sprawę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. hasło: lustandfaith
  Pobieram drugi szablon, na bloga: http://zielinskilovestory.blogspot.com/
  Tylko mam pytanie, gdzie mogę znaleźć button ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Topazu trochę za dużo. No i ta wielka płaskorzeźba na napisach. Gdyby nie to, nie jest źle!

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że się rozwijasz, ale moim zdaniem w drugim jest za dużo topazu.
  Ogólnie bardziej podoba mi się pierwszy szablon i sądzę, że napis wcale go nie zniszczył. Jest naprawdę dobry.
  W drugim nie podoba mi się koloryzacja i nie wiem czy zauważyłaś, ale w napisie jest błąd. Powinno być chyba "Goodbye". Ewentualnie błąd był celowy, wtedy przepraszam za wytknięcie go.
  Ode mnie to tyle. Czekam na kolejne prace.
  Pozdrawiam, K.

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. A co przeszkadza ci to mogłam się pomylić, w końcu jestem tylko człowiekiem.

   Usuń
  2. Nie tyle co przeszkadza (nie ja byłam tym Anonimem), ale jeśli piszesz coś po angielsku, a Tobie wydaje się dobrze to dla pewności można sprawdzić w Internecie. Wujek Google prawdę Ci powie.
   Jesteś człowiekiem, każdy z nas - istot myślących - nim jest. Masz prawo się pomylić, ale jak piszesz z pamięci to zawsze może się wkraść jakiś błąd, a dobrze jest zapisywać szablony w formacie, który pozwala jeszcze na ich edytowanie.

   Usuń
  3. Tak, wiem mój błąd i mam teraz nauczkę. Ale no to się na prawdę stało dziwne, bo już dziewczyny mnie upomniały. A teraz przez ten napis będą leciały hejty z anonima. Wiem to nie jest jeszcze hejt, jednak to zmierza w tym kierunku. Jeśli ktokolwiek chce wypowiadać na dany temat, to tylko nie z anonima, bo to się staje żałosne. Rozumiem podpisać się jakimś nickiem, czy czymś. Czyste hejty z anonima nikogo nie powinny ruszać i jestem ciekawa czy człowiek, który to napisał dałby rade powiedzieć to samo komuś prosto w twarz.

   Usuń
 7. Pobieram szablon pierwszy, na http://destructive-boy.blogspot.com/ :) xx

  OdpowiedzUsuń