Regulamin

ZAMAWIAJĄCY: 
1. Gdy już zamówisz szablon, wstaw button, bo bez niego szablon nie zostanie zrealizowany lub zrób dodatkową zakładkę "szablon" czy coś w tym typie i dodaj link do fs. 
2. Nie zamawiaj jednocześnie u kilku szabloniarni . Doceń pracę każdej z nas!
3. Zmiana od dnia 9 lipca, zamawiamy w podstronach szabloniarek czy stażystek w odpowiedniej zakładce. Jednak najpierw sprawdź czy przyjmuje ona tego typu zamówienia.
4. Pamiętaj, że twój komentarz to nie rozkaz, a szabloniarka wybiera sobie kilka zamówień spod komentarzy, które jej pasują i dodaje tak zwany "edit" pod notką oraz oznajmia komu go wykona i jak długo mniej więcej ma na niego czekać.
5. W komentarzu zamówienia, opisujemy jak najbardziej szczegółowo szablon, a wiedz,  że będzie po twojej myśli. Jeśli nie masz pomysłu, nie pisz nic, tylko coś w stylu "zostawiam to tobie" . Musisz napisać kto ma być na szablonie, jaka tonacja kolorów i inne. 
6. Dowodem na to, że przeczytałeś owy regulamin w zamówieniu musisz umieścić też hasło, które ulega zmianie: "shout it from the roof tops". 
7. Gdy szablon zostanie wykonany, masz tydzień na wstawienie go, a gdy tak się nie stanie, trafi on do szablonów wolnych, które może ściągnąć każdy .
8. Uszanuj pracę i pod notką zamieść komentarz dotyczący jego. Jeśli coś nie będzie pasowało, to napisz co dokładnie, a zobaczymy czy coś się da zrobić, a nie od razu z wyrzutami w nim :)

ŚCIĄGAJĄCY: 

1.  Gdy pobierzesz szablon, dodaj komentarz pod notatką z owym szablonem w którym napiszesz jaki szablon pobrałeś i na jaki blog. 
2.  Możesz jedynie pobrać szablony wolne. 
3. Jeśli spodoba Ci się jakiś szablon wykonany na zamówienie, możesz go pobrać jedynie po uzgodnieniu tego z zamawiającym. 
4. Po ustawieniu szablonu, koniecznie wstaw button lub link do fs. 
5. Każdy plik chroniony jest hasłem "lustandfaith". 

STAŻYSTA: 


1. Stażysta ma obowiązek dodania podczas swojego stażu minimum 5 szablonów. 
2. Staż trwa równo miesiąc. 
3. Stażysta nie ma pełnego dostępu do Fabryki Szablonów. 
4. Stażysta powinien udzielać się najczęściej jak potrafi pod notkami innych szabloniarzy. 
5.  Stażysta powinien dobrze przyjmować krytykę.
6. Powinien pracować i tworzyć jedynie na Fabryce Szablonów. 

PEŁNOPRAWNY GRAFIK:

1. Pełnoprawny grafik ma prawo do maxymalnie 2-tygodniowego urlopu nie uzasadnionego lub ponad 2 tygodnie z przyczyną . 
2. Grafik powinien wstawić na Fabrykę Szablonów minimum 5 szablonów, jeśli nie brał żadnego urlopu . 
4. Grafik powinien udzielać się pod sprawami strony, proponować nowe pomysły , które miałyby udoskonalać Fabrykę . 
5. Staramy się unikać wszelkich kłótni i innych. 
6.  Powinien tworzyć i prawcować jedynie na Fabryce Szablonów, chyba że careline . o tym wie ; ) 
25 komentarzy:

 1. Przepraszam, ale wstawiłam link, bo mam kłopoty ze wstawieniem buttonu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aha to trzeba napisać, że się przeczytało? A ja dawno przeczytał. Mniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. gdzie mam napisać, że pobrałam szablon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w galerii , w zakładce pobieralnia czy jakoś tak :))

   Usuń
 4. Hej, czy robicie również szablony do sklepów internetowych typu shoper?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wydaje mi się , że sprostałybyśmy temu zadaniu :)

   Usuń
 5. Przepraszam że piszę tutaj ale akurat gdy czytałam że trzeba wpisać hasło ''shout it from the roof tops'' wtedy słuchałam James'a Arthur'a Impossible, i w piosence gdy to przeczytałam zaśpiewał akurat ten kawałek boże lakfhkjsdgalkhffslf

  OdpowiedzUsuń
 6. nom już, ale gdzie go zamówić, byle szybko , z góry dziękuje :) :** :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej mam problem: nie za bardzo wiem jak pobrać szablon
  Mogłabyś mi tak mniej- więcej wytłumaczyc?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. shout it from the roof tops xdd Mogłabym poprosić o szablon na bloga http://ineedyouhazz.blogspot.com/ Dopiero zaczynam i chciałabym jakieś meeega ładne tło <3 Mogłabym prosić o to by w tle był napis "I need you Hazz" (W cudzysłowie) Aaaa bym zapomniała o zdjęciach, chodzi mi tu o Big Ben http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/eb/Big_ben_closeup.jpg Flage WB http://www.marlena26.republika.pl/flaga-w-brytanii.jpg Flagę Polski https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4cmrekpGhB7cawci-O7wsnwOglKvcOU86HDESVWO02H2dmGoSBw I oczywiście Harry http://www2.pictures.zimbio.com/gp/Cle1VZTc7hQl.jpg Z góry bardzo dziękuje :)Zalezy mi na pięknym połączeniu tych wszystkich rzeczy :) tylko żeby głównym punktem był Harry :) Kolor:Różne odcienie niebieskiego :)Jeszcze raz dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 10. shout it from the roof tops xdd Mogłabym poprosić o szablon na bloga http://ineedyouhazz.blogspot.com/ Dopiero zaczynam i chciałabym jakieś meeega ładne tło <3 Mogłabym prosić o to by w tle był napis "I need you Hazz" (W cudzysłowie) Aaaa bym zapomniała o zdjęciach, chodzi mi tu o Big Ben http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/eb/Big_ben_closeup.jpg Flage WB http://www.marlena26.republika.pl/flaga-w-brytanii.jpg Flagę Polski https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4cmrekpGhB7cawci-O7wsnwOglKvcOU86HDESVWO02H2dmGoSBw I oczywiście Harry http://www2.pictures.zimbio.com/gp/Cle1VZTc7hQl.jpg Z góry bardzo dziękuje :)Zalezy mi na pięknym połączeniu tych wszystkich rzeczy :) tylko żeby głównym punktem był Harry :) Kolor:Różne odcienie niebieskiego :)Jeszcze raz dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dlaczego jak złożyłam zamówienie w komentarzu na podstronie Careline ono jak weszłam ponownie na podstronę nie pokazało się, czy to znaczy ze nie doszło ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepraszam że piszę tu, ale nie umiałam znaleźć nigdzie zakładki "pobieralnia" czy coś tego typu. Pobrałam szablon numer 344 na bloga http://thisyaoitime.blogspot.com. Button jest już wstawiony ;) Mam nadzieje że nie sprawiłam zbytniego kłopotu wstawiając ten komentarz tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 13. Pobrałam szablon numer 82 na bloga: http://follow-fanfiction.blogspot.com/ button na pewno wstawię ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Pobrałam szablon numer 82 na bloga http://loveyoumorethanyouloveme1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Pobrałam szablon numer 28 na bloga: http://alonegirl-fanfiction.blogspot.com/ button na pewno wstawię :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Przepraszam, ale nie za bardzo mogę się połapać gdzie mam napisać, że pobrałam szablon, dlatego piszę tutaj: pobieram szablon 144 na lexie-nieustraszona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Informuję, że pobrałam szablon nr 346 na blog http://znak-zaglady.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Pobrałam szablon nr 222 na blog: http://art-of-killing.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń