sobota, 24 sierpnia 2013

Podsumowanie stażów - Dramiona, Nathalie Parsons , Sadoko , Adrianna

Cześć kochani . Wiem , że to notka podsumowywująca i macie dość moich tłumaczeń , ale przykro mi narazie nie jestem w stanie tworzyć szablonów . Obiecuję , gdy będę miała takie możliwości , wykonam je , ale nie wiem kiedy to będzie . Mam nadzieję , że niedługo , bo wszystko mnie wykańcza . A więc , jak widzimy podsumowanie . Nie dla wszystkich niestety będzie to przyjemne .

Adrianna 

~Esme~
  Dziewczyno, masz naprawdę wielki talent! Szkoda, że tak okropnie go zmarnowałaś. Gdyby nie twoje lenistwo, byłabyś na pewno wspaniałą szabloniarką na FS! Niestety, zmarnowałaś to. Życzę ci pięknych szablonów i żałuję, że odchodzisz, naprawdę.

~Careline~

Naprawdę żałuję , że nie zastosowałaś się do regulaminu . Miałaś tylko 3 szablony w ciągu miesiąca , przykro mi , ale nie mam wyjścia i muszę Cię odrzucić . Robisz naprawdę śliczne szablony , wpadki wpadkami , ale to co robisz , jest piękne , a z czasem , trochę nauki i szablony były by godne mistrza. Szkoda , że zmarnowałaś swoją szansę .
JESTEM NA NIE


Nathalie Parsons 

~Esme~

Jej szablony są naprawdę ładne, zdarzają się oczywiście drobne pomyłki, jak każdemu. Musi uważniej ustawiać tryb mieszania warstw, ponieważ często zdaża jej się, że coś wygląda źle właśnie z tego powody. Jej css jest dobry, jednak wszystkie szablony mają ten css taki sam. Więcej różnorodności! Ogółem mówiąc ma wielki potencjał i z pewnością także zdolności graficzne .

~Careline~

Szczerze ? Naprawdę jestem i zawiedzona , i zaszczycona . Zawiedzona , że dodałaś tak mało szablonów i nie udoskonalałaś się , a zaszczycona twoją umiejętnością przyjmowania bezpodstawnej krytyki . Zaimponowałaś mi tym , dobra wróć do szablonów . Masz wiele przed sobą , a ja nie mam zamiaru zamykać Ci tej drogi .
JESTEM NA TAK , 
witam Cię jako pełnoprawną graficzkę na Fabryce Szablonów . 


Sadoko 

Nie mamy co podsumowywać , sama się wycofałaś . Mamy nadzieję , że nie kończysz z grafiką , tylko z Fabryką Szablonów . Powodzenia i dalszych sukcesów! :)

Dramiona 

~Esme~
Twoje szablony są przepiękne - sama chciałabym takie robić. masz super efekty tekstowe. Twój css jest prosty, ale jeśli trochę się podszkolisz, może być wspaniały. Oczywiście nie wszystko jest wspaniałe, zdarzają się pomyłki, czegoś nie wymazałaś, coś tam namieszałaś...ale to normalka. Cóż, powiem po prostu: jestem jak najbardziej na tak. Według mnie powinnaś zostać.

~Careline~

Szczerze ? Nie mam nic innego do powiedzienia , pomijając to , że 
JESTEM NA TAK . 
Wiesz dlaczego ? Ponieważ podczas całego stażu biernie się udzielałaś , komentowałaś i dodawałaś szablony . Nie zawsze te szablony były idealne , nie ma co ukrywać , ale jednak wiekszość miała to COŚ . Wiem , że mówiąc 'jestem na nie' zrobiłabym tobie jak i fabryce krzywdę , ponieważ stracilibyśmy naprawdę ważną osobę ! :))

To tyle . Mam wiadomość jeszcze . Dojdą dwie stażystki . Zamykam Nabór bo znowy robi się tłocznie :o

7 komentarzy:

 1. Jejku, ale się cieszę!! C: Dziękuję wam dziewczyny za miłe słowa, nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy. Postaram się doskonalić grafikę jak i css :)
  Naprawdę, jeszcze raz wam strasznie dziękuję :**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma za co , to tylko i wyłącznie twoja zasługa :**

   Usuń
 2. Kiedyś przez was dostanę palpistaci serca. Nie mogę w to uwierzyć. Dziękuję wam za tak miłe słowa i na prawdę się cieszę że jestem pełnoprawną szabloniarką fabryki. Postaram się zacząć robić lepszy css oraz lepszą grafikę a jak na razie z tego szczęścia udało mi się zrobić dwa nagłówki. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam was dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sama sobie zapracowałaś na te mile słowa :)) :*

   Usuń
 3. To jak zamówiłam szablon u careline to zostanie on wykonany czy nie? Zamówiłam go 12 sierpnia więc wiecie... czekam i czekam... : (

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szczerze ? nie jestem w stanie wykonać żadnego zamówienia . :/ jeśli nie chcesz czekać do 1 września , bo wtedy wszystko będę miała ok , to możesz zamówić u kogo innego :)

   Usuń