poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Be original


Witam :) Nie wiem czy dzisiaj jako jedyna mam termin dodawania posta, ale pisałam już na podstronie, więc nie mogę tego wycofać. A więc ... co by tu więcej powiedzieć. Dzisiejsze szablony są nawet ładne, ale .. po co gadać, sami zobaczcie!


1        Pobierz || Blog Próbny

Ten szablon jest ... ładny. Nic specjalnego, ale ładny. Css normalny. 

2 

O, a ten mi się podoba. Nie tyle  nagłówek co i css. Spróbujcie najechać sobie na tytuł posta, stron lub archiwum.... cokolwiek. Co się stanie? No właśnie. Fajne, co? Mi się podoba. No dobra, lecimy dalej. 

3 

Oj, tutaj nagłówek jest piękny, według mnie. Css także super, chociaż możecie się już znudzić, ponieważ przy wszystkim, przy czym się dało zastosowałam efekt obracania. No ale cóż, może komuś się przyda... 


To może teraz przejdziemy do zamówień. 

Iza B. 


Ten szablon mi się podoba. Grafika jest ładna...A co mi się podoba w cssie? Możecie się czepiać, że, ponieważ dodałam opacity w kolumnach itd.  to niewyraźnie widać tekst. Ale ja mam na to radę. Wystarczy że najedziecie na daną kolumnę/widget/komentarz, a od razu zrobi się całkiem wyraźny! Hehe, taki mały trik. Mam nadzieję, że tobie Iza także się ten szablon spodoba. 

MissBloody 

5 

Jest taki mroczny. Wszystko się ze sobą komponuje, ten księżyc w pełni na początku wydawał się wepchnięty, ale po dodaniu kilku stocków i tekstur opanowałam sytuację. Cóż, mam nadzieję, że przestraszycie się na sam widok tego szablonu. Bo tak miało być...prawda? 

To pożegnam się z wami jednym, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo prostym nagłówkiem z moją ulubioną aktorką - Heleną Bonham Carter. 

6
 Jak ktoś lubi Helenę to mu się przyda. Mam przynajmniej taką nadzieję. No dobrze, to wszystko na dziś. Mam nadzieję, że według was ta notka była udana. Do zobaczenia ;)


5 komentarzy:

  1. Szablon bardzo mi się podoba, ale wampir i napis chyba za bardzo rzucają się w oczy.
    Chciałam go wypakować, ale trzeba podać hasło. Jak ono brzmi?

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się :) Dziękuję za wykonanie zamówienia :)

    OdpowiedzUsuń