wtorek, 7 stycznia 2014

Możesz osiągnąć wszystko


Co ja mam wam powiedzieć? Może to, że zrozumiałam, że moje życie tak naprawdę nie ma sensu, ale muszę jakoś walczyć. Nigdy nie myślałam o odejściu na poważnie, nawet nigdy tego nie rozważałam. Ta decyzja nie jest spontaniczna, jest ona przemyślana. Chciałabym coś osiągnąć w życiu realnym. Co z tego, że aktualnie jestem nastolatką, która zrozumiała, że jej życie nie istnieje. Muszę walczyć o swoje. Może nie którzy z was mogą nie wiedzieć, że prowadzę też inne blogi graficzne, a więc uznałam, że na tej szablonarni nie daje rady. Straciłam wenę na zamówienia. A wiecie co było największym strachem jak tu dotarłam? To czy komukolwiek podobała się moja grafika, bo wiem, że nie była ona najlepsza. Wszyscy chcieli być dla mnie mili, wiedziałam to od początku. Jestem naprawdę zirytowana tamtą sytuacją, a biorąc pod uwagę to ile razy się załamałam kiedy tutaj 'pracowałam'. Miałam chwile, w których nie potrafiłam funkcjonować. Obiecałam wam poświęcać więcej czasu, jednak go odebrałam. Ale spotkałam też dobre momenty będąc tu. Poznałam najlepszą muzykę, którą stworzył Bóg. Może wam się wydawać, że piosenka na początku jest nużąca, głupia, nie lubicie rap'u. Nie nazwę was dziwnymi, czy głupimi jednak możecie mi powiedzieć jaki przekaz mają piosenki pop? Nie wiecie co tracicie kiedy nie słuchacie DOBREGO rap'u, kiedy w ogóle nie słuchacie rap'u. Mam na myśli kogoś kto ma serce i daje nam nadzieję, siłę do walki. A tak na koniec chciałabym podziękować wam za te chwile wytrwałości do mnie. Za to, że niektórzy z was mnie wspierali. Najbardziej dziękuję Careline, pomogła mi. Przyjęła mnie tu i wcale nie zostawiła mnie na pastwę losu. Nie tworzę dobrej grafiki, a ona jednak mnie przyjęła. Chciałabym Cię też przeprosić za to, że tak się o tym dowiaduje. 

Skreśliłeś mnie więc zamilcz , dziś ja mam prawo głosu 

Jeszcze raz, przepraszam.
Wybaczcie.

6 komentarzy:

 1. Nie każdy słucha pop'u :) Oprócz pop'u i rap'u istnieją inne gatunki, które mają równie wielki przekaz. Szkoda, że odchodzisz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdaje sobie z tego sprawę, jednak akurat mi rap pomógł najbardziej.

   Usuń
 2. Szkoda, że dowiaduję się o tym właśnie teraz. Cóż, co ja Ci mogę powiedzieć. Szablony były wspaniałe, nie wiem o co Ci chodzi :))
  Powodzenia w dalszym świecie grafiki.
  Szkoda, że już 2 szabloniarka odeszła od czasu pół roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. ZBUKU, mój ukochany wykonawca. Że życie ma sens, moja ukochana piosenka, której potrafię słuchać całą noc... cóż, bywa, że wątpimy w siebie i odchodzimy od czegoś. Mam nadzieję, że się podniesiesz bo przecież życie ma sens.

  OdpowiedzUsuń
 4. przykro mi ze odchodzisz, ale teraz to tak naprawde jedna szabloniarka przyjmuje szablony. rozumiem że też macie własne sprawy ale większość blogów stron autorek na tej stronie zostały usunięte i mogłybyście odświeżyć stronę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spokojnie, fabryka wraca do swojej "świetności' już niedługo :)

   Usuń