niedziela, 15 grudnia 2013

{338-342} You get a shiver in the dark.

Hej! Ja znowu przybywam do was z nowymi szablonami. Notki nie dodawałam aż tak dawno temu więc myślę, że dziewczyny które zamówiły u mnie szablon nie czekały zbyt długo. Na dzisiaj nie przygotowałam zbyt wiele, ale chciałam jak najszybciej dostarczyć zamówienia, więc na dziś mam tylko jedną darmówkę. Ale zacznę od zamówień ;)

Dla Arlandia: 


Cóż, muszę stwiedzić, że to zamówienie podoba mi się najbardziej ze wszystkich. Szablon jest mroczny, ale nie przesadnie, złoty ładnie kontrastuje z czernią. Css mi się podoba. Myślę, że będziesz zadowolona ;)


Dla LunaLu: 

Zamowienie2

Tak, wiem, nie prosiłaś o żadną wróżkę grającą na skrzypcach na środku szablonu. Ale bez postaci szablon wydawał mi się bardzo pusty. Tak więc dodałam ją i miejmy nadzieję, że efekt ci się spodoba. 

Dla DemiLovato KoncertwPolsce: 

Zamowienie3

Z tym szablonem miałam sporo problemów. Podchodziłam do jego wykonania trzy razy, dopiero za trzecim razem osiągnęłam jako taki efekt, ale i tak nie jestem zachwycona zważywszy na css który jest nieskomplikowany. Ale mam nadzieję, że to cię zadowoli :)

Czas więc przejść do darmówki, z której tym razem jestem zadowolona: Myślę, że szablony wam się spodobają. Liczę na wasze komentarze i opinie. Do następnej notki! ;)


7 komentarzy:

 1. Wstawiłam, już szablonik. I informuję że wasz button przenoszę do zakładki Ciekawostki.Odnośnie wróżki to może nie pasować zbytnio do typu opowiadań, ale podoba mi się więc może zostać. Kolorki też fajnie wyglądają. Zawsze miałam bardzo ciemną kolorystykę na blogu więc cieszę się że teraz jakaś zmiana. Tylko chciałabym abyś zmieniła jedną jedyną rzecz. Chodzi tu o kolumnę strony, wolałabym aby znalazła się nad miejscem dodania posta. Tak obok siebie aby były ułożone. Bardzo bym prosiła abyś mogła to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, zmienię, ale nie bardzo wiem co masz na myśli. Mogłabyś mi to dokładniej opisać?

   Usuń
  2. Chciałabym aby ta kolumna za stronami (Strona główna, Amore Draco Miles itp) była zaraz pod nagłówkiem.

   Usuń
 2. Szablon jest świetny, bardzo dziękuję! Wstawiłam linki w podstronach " O blogu" i " Linki" Cieszę się, że podobało Ci się wykonanie zamówienia. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co, cieszę się że ci się podoba ;)

   Usuń
 3. CSS wygląda spoko, ale popracuj nad grafiką, bo gorzej ci wychodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za opinię ;) cały czas pracuję i staram się ulepszać moje szablony ale do zrobienia dobrego szablonu jeszcze dużo mi brakuje ;D

   Usuń