środa, 30 października 2013

{304-305} Never Say Never

Cześć!

No cóż, zacznę może od tego, że jestem kompletnie załamana, ponieważ mam skręconą kostkę. Szłam sobie z obiadu, a tu jakiś drugoklasista wyskakuje mi zza rogu i podkosił mnie i powyginał nogę we wszystkie strony. Ledwo kuśtykam. No, ale dzisiaj przecież nie o tym :-)
Mianowicie mam dla was kilka szablonów (a cóż by innego) Przepraszam, że nie wykonałam zamówień wcześniej, ale moja kochana mama wymyśliła sobie, że za dużo czasu spędzam przed laptopem (LoL xD) i zabrała mi go :C

 Zamówienie dla Shinn_x

Wiem, wiem - nie ma napisu, ale przypomniałam sobie o nim dopiero po zrobieniu szablonu, a już nie koniecznie mi się chciało (ale ze mnie leń).Mam nadzieję, że się nie gniewasz :-) Zmieniłam też zdjęcie Niny, bo tamto nie chciało mi się wyświetlić. Ogólnie nie za bardzo wychodzą mi szablony bez nagłówka, ale ten akurat mi się podoba i mam nadzieję, że tobie też.

Zamówienie dla Lucy Styles

Napis jest gdzie indziej, ale według mnie tak wygląda lepiej :-) Może nie jest do końca taki jak chciałam, ale nawet mi się podoba. Wiem, że miały być zaokrąglone rogi (i są, ale lekko), ale dodałam ramkę i niekorzystnie to wyglądało.

Zamówienie dla Lucy Styles

3 komentarze:

  1. Wiem, że mam urlop i wgl., ale nadal nie mam tego laptopa a dopiero dzisiaj sobie przypomniałam, że mam już jeden post w roboczych i oto jest <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam pytanie czy mogłabym dostać zaproszenie na twojego bloga?

      Usuń