sobota, 9 marca 2013

{ 2-4 } Zamówienie .

Heeeloł ! :D Przychodzę z zamówieniem w trzech wersjach :) 
Dla N. 
NIe wiem dlaczego , ale łatwo mi się go robiło , chodź nie wyróżnia się niczym specjalnym, chodź mam nadzieję , że spodoba się :)
Chciałaś szablon czarno biały , chodź ja go wykonałam w trzech wersjach jak wspomniałam :D (klik)


Każdy graficznie jest taki sam , tylko ma inne trochę tektury , a jeden jest taki " opisowy" . :)

Zamówienie pg.kotuń wstawię jutro , a pod tą notatką , można składać zamówienia , ja wybiorę mniej więcej 3 :> 9 komentarzy:

 1. Hej,wszystkie 3 są świetne! Wybieram jednak 1 ;) Jak mam go ustawić na swoim blogu? Nie posiadam gg i nie mam jak do Cb napisać.
  Kiedy klikne w blog tymczasowy to jak wszystko się już załączy to niestety ale szablon się powiela i na dole jest kawałek czupryny Justina. Czy można zrobić tak żeby to się nie powielało? Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam o co mi dokładnie chodzi.
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem o co Ci chodzi :) tak , to u mnie zaistniała niestety taka usterka :c zaraz ją naprawię i wstawię ponownie do ściągnięcia :> http://www.sendspace.pl/file/51aa9788cc3891ab6dcc433 , wchodzisz ,ściągasz , wchodzisz w swojego bloga , klikasz z boku w zakładkę szablon, na górze po prawe jest utwórz/przywróć kopię zapasową i tak załaduj czy coś w tym stylu później ok i koniec :)

   Usuń
  2. Wielkie dzięki! ;)

   Usuń
 2. Jak mogę dodać koło strony głównej u góry zakładki bohaterowie, spam, informacje itp. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wchodzisz w pulpit nawigacyjny i wybierasz odpowiedniego bloga , na któym chcesz to wykonać . Z boku jest taka zakładka " Strony " . ; ) Tak klikasz , następnie nawa strona i koniec :)

   Usuń
  2. W dalszym ciągu na dole jest powielana góra szablonu ;( a jak juz dodałam boahterów to jak zrobić żeby tło było takie samo jak całego szablonu a nie niebieskie bo próbowałam i nie umiem tego zmienić no i po najechaniu na tekst nie da się nacisnąć żeby przekierowało na ich stronę

   Usuń
 3. Hey do kiedy mam czekać na ten szablon?

  OdpowiedzUsuń